Перенесіть зараз та подовжіть домен на 1 рік!*

* Виключає певні домени верхнього рівня і нещодавно оновлені домени

Необхідно зробити 3 простих кроки:

1. Отримати код трансферу

У більшості доменних зон, для трансферу буде потрібен секретний код домену (AuthInfo) - отримайте код у поточного реєстратора Вашого домену, або згоду на трансфер домену.
У разі необхідності, дізнатися наш ідентифікатор для трансферу Вашого домену можна у відділі продажів [email protected] . Перед трансфером домену (стосується в основному українських зон) - обов'язково переконайтеся, що саме Ви вказані його власником. Так само важливо, щоб до закінчення реєстрації Вашого домену залишалося достатньо часу для виконання процедури перенесення.


2. Оплатити

У багатьох доменних зонах, при трансфері домен продовжується автоматично на 1 рік, тому найчастіше трансфер платний - рахунок буде автоматично виставлений після завершення замовлення. Процедура перенесення почнеться після надходження оплати. Якщо трансфер безкоштовний, то доменне ім'я не буде продовжено, а перенесення домену буде ініційоване відразу після завершення замовлення.


3. Завершити трансфер

Для успішного трансферу домену, в міжнародних і деяких українських зонах, може знадобитися email-підтвердження від поточного власника домену та/або поточного реєстратора домену. В середньому, сам трансфер домену займає 1-7 календарних днів, з моменту початку процедури перенесення, в деяких зонах - до 14 днів. Після завершення перенесення домену Вам буде відправлено відповідне повідомлення на контактний email.