Чи потрібна торгова марка/знак (ТМ) для реєстрації домену .UA? - Так.

Чи можна зареєструвати домен .UA використовуючи міжнародну ТМ? - Так, якщо дія міжнародної ТМ поширюється на території України.

Чи можна використовувати кириличні торгові марки? - Так.

Якщо моя торгова марка кирилицею, як правильно транслітерувати її для домену .UA? - транслітерувати кириличну назву ТМ на латиницю потрібно на сайті адміністратора зони https://hostmaster.ua/. Для цього вкажіть кириличну назву ТМ в поле "Транслітерація" і натисніть "->". Варіант назви домену можна обрати лише з результатів перевірки на сайті адміністратора зони. Інші варіанти можуть бути відхилені адміністратором зони при подачі заявки на реєстрацію домену.

На кого реєструється домен .UA та які потрібні документи? - Домен .UA реєструється виключно на власника ТМ. Для реєстрації домену потрібно тільки вказати номер ТМ при формуванні замовлення на сайті, додатково документи надавати не потрібно. Замовлення і оплату домену може зробити будь-яка інша особа, але це не надає платнику право володіння доменом.

 

Згідно Правил доменного імені .UA (https://hostmaster.ua/policy/?ua), імена в цій зоні реєструються виключно за всіма читабельними символам, присутніми в полі №540 Свідоцтва про реєстрацію торгової марки/знаку (ТМ). Якщо в ТМ присутнє поле №526, в якому вказані слова/символи які не підпадають під захист знаку, то при реєстрації домену .UA ці слова/символи виключаються з назви домену.

Якщо цього Свідоцтва у Вас немає, або процес реєстрації ще не завершений, то, на жаль, домен в зоні .UA зареєструвати не можна.

Якщо ж ТМ вже зареєстрована, просимо Вас зробити замовлення на бажане доменне ім'я, вказавши при замовленні тільки номер свідоцтва про реєстрацію. Для перевірки можливості реєстрації бажаного домену на підставі існуючої ТМ, Вам потрібно відправити запит на email: [email protected] із зазначенням номеру рахунку, який був Вам сформований. Про можливість/неможливість реєстрації бажаного доменного імені Вам повідомлять листом.

Процес реєстрації домену в зоні .UA займає близько 10 днів, з моменту надходження платежу. Повідомлення про успішну реєстрацію надійде на Ваш контакний email, вказаний при замовленні.

Ця відповідь Вам допомогла? 2 Користувачі, які знайшли це корисним (1656 Голосів)