Чи потрібна торгова марка/знак (ТМ) для реєстрації домену .УКР? - Ні.

Чи можна зареєструвати домен .УКР на латиниці? - Ні. В домені .УКР дозволяється реєстрація доменних імен виключно з використанням літер української та російської мов, арабських цифр, дефіса всередині доменного імені та апострофа української мови, відповідно до таблиці кодування, яка визначається Адміністратором зони і розміщена на його сайті https://namestore.u-registry.com

На кого реєструється домен .УКР і які потрібні документи? - Домен .УКР може зареєструвати будь-хто бажаючий, ніякі документи не потрібні.

 

Згідно Правил доменного імені .УКР (http://uanic.net/docs/documents-ukr/Rules%20of%20UKR_v5.0.pdf), доменні імена в цій зоні може зареєструвати будь-хто бажаючий.

У зоні .УКР є поняття "Стоп-листа". Згідно п.2.1. правил:

"Стоп-лист - виключний перелік слів (назв), використання яких заборонено в доменних іменах або слова (назви) зарезервовані. Стоп-лист формується на принципах динамічного оновлення".

Домени, які знаходяться в Стоп-листі, недоступні для реєстрації, але можуть бути доступними для замовлення, так як вони фактично не внесені до реєстру. На жаль, окремий список таких доменів не опублікований адміністратором зони, перевірка проводиться тільки на стадії подачі заявки на реєстрацію домену.

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (0 Голосів)