У цій статті ми розглянемо процес створення і подальше встановлення CloudflareSSL сертифіката від COMODO на ваш сайт, коли сайт розміщується на хостингу з панеллю керування cPanel.

Спочатку необхідно замовити послугу Cloudflare у нас на сайті. Замовити послугу можна при оформленні замовлення на хостинг, а також як доповнення до будь-якої послуги - деталі про замовлення продукту Cloudflare можна знайти тут.

Керувати налаштуваннями Cloudflare можна як на сайті постачальника послуг (https://www.cloudflare.com/a/login), так і в панелі cPanel за допомогою спеціального модуля Cloudflare (набір функцій обмежений). Після входу в панель управління налаштуваннями Cloudflare, заходимо в розділ SSL і шукаємо посилання на створення сертифіката SSL (SSL generation). При відкритті посилання буде видно приблизно наступне:

Потім вказаний створений `Origin Certificate` і` Private key` потрібно скопіювати і вказати в налаштуваннях SSL сертифікату в панелі управління cPanel розділ 'SSL / TLS - управління сайтами з захистом SSL`:

Додатково в cPanel в розділі 'SSL / TLS - управління сайтами з захистом SSL` потрібно вказати і Пакет Центру Сертифікації (CABUNDLE) - копіюємо його з сайту  Cloudflare, використовуємо перше поле CloudFlareOriginCA- RS Root:


Після заповнення зазначених полів в панелі cPanel натискаємо 'Встановити сертифікат'

Далі в налаштуваннях Cloudflare в розділі SSL вказуємо варіант встановленого чинного сертифіката - SSL Full (Strict) і перевіряємо роботу сайту по протоколу HTTPS.

P.S: в більшості випадків після підключення SSL сертифікату, необхідно додатково в файлах і БД сайту змінити посилання на підзавантаженні картинки/логотипи/стилі і т.д, тобто з https: // на https: //

Також потрібно встановити перенаправлення з https://домен, https://www.домен на https://домен

Детальніше ознайомитися з послугою Cloudflare можна в нашому блозі - https://hostpro.ua/blog/zashhita-i-uskoreniya-sayta-s-cloudflare/

 

Ця відповідь Вам допомогла? 2 Користувачі, які знайшли це корисним (4 Голосів)