Сьогодні ми розглянемо переваги і недоліки найбільш популярних і недорогих SSL сертифікатів від компаній Comodo, RapidSSL і Certum.

Серед безлічі продуктів на ринку слід виділити сертифікати Comodo Positive SSL, RapidSSL і Certum Commercial SSL, оскільки вони є одними з тих, які найбільш швидко видаються через відсутність вимог з надання будь-яких документів. Все, що необхідно - це просто перейти за посиланням і підтвердити замовлення сертифіката.

Для зручності порівняння основні характеристики представлені у вигляді таблиці.

Характеристики RapidSSL Comodo Positive SSL Certum Commercial SSL
Рівень перевірки Тільки доменне ім'я Тільки доменне ім'я Тільки доменне ім'я
Підтримка посилань з www. Є Є Є
Підтримка піддоменів Немає Немає Немає
Термін випуску 5-10 хв 3-5 хв 1 хв
Повторний випуск Необмежено протягом терміну дії Необмежено протягом терміну дії Необмежено протягом терміну дії
Сумісність з браузерами 99.0% 99.3% 99.0%
Гарантія 10 000$ 10 000$ 200 000 €
Розмір ключа 2048-bit ключ 2048-bit ключ 2048/4096-bit
Логотип безпеки Є Є Є
Зелена стрічка в браузері Немає Немає Немає
 
Як ви можете бачити, істотних відмінностей між сертифікатами немає.
 
Зазначені сертифікати сумісні практично з усіма браузерами, відповідно вони коректно відображаються і на більшості мобільних пристроїв.
 
Certum Commercial SSL сертифікат ідеально підійде для невеликих комерційних проектів з обмеженнями по проведеним фінансовим операціям. Перевагою даного сертифікату є найшвидший автоматичний випуск.
 
У свою чергу, Positive SSL від Comodo є швидким та простим рішенням для забезпечення безпеки з'єднання на сайті і підвищення репутації серед користувачів мережі Інтернет. В першу чергу мова йде про тільки створенні сайти (так звані "старт-апи") і невеликі сайти, де необхідна реєстрація користувачів.
 
Також хочемо зазначити, що компанії Comodo і RapidSSL відносяться до американського центру сертифікації Digicert, а Certum  - до однойменного європейського центру сертифікації Certum, який входить до складу найбільшої європейської компанії Unizeto Technologies SA.
 
У висновку відзначаємо той факт, що дані компанії входять в число провідних постачальників і пропонують продукцію з оптимальним співвідношенням "ціна-якість", лише незначно відрізняються між собою в технічному плані.
 
SSL-сертифікати ви можете замовити перейшовши за відповідними посиланнями:
 
 
У разі необхідності, зв'яжіться, будь ласка, з нашим відділом технічної підтримки за адресою - [email protected]
Ця відповідь Вам допомогла? 3 Користувачі, які знайшли це корисним (4 Голосів)