Як правило, здійснити трансфер міжнародного домену неможливо, якщо з моменту реєстрації домена або останнього трансферу пройшло менше 60 днів.

Це обмеження диктується реєстром відповідної доменної зони.

Для здійснення трансферу домену Вам необхідно буде виконати деякі дії.

 

Спочатку, Вам необхідно повідомити чинного реєстратора про своє бажання перенести домен і переконатися в тому, що він не має заперечень з приводу трансферу домену. Чинний реєстратор повинен надати Вам дані, необхідні для виконання трансферу домену. У більшості випадків для трансферу домену потрібно код трансферу.

 

Як правило, нинішній реєстратор може вимагати у Вас письмову заяву на переведення домену з копією паспорта першої та / або другої сторінки, або оригінал офіційної заяви від компанії-власника доменного імені. У разі необхідності надання наших даних* для трансферу:

Наша юридична назва: ТОВ "ХОСТПРО ЛАБ"

Ідентифікатор реєстратора: UA.HOSTPRO 

 

*У різних доменних зонах, наші дані для трансферу можуть відрізнятися.

 

Замовити трансфер домену можна в розділі "Домени" >>> "Перенести домен" нашого сайту https://hostpro.ua/

 

У більшості доменних зон трансфер платний. Найчастіше це обумовлено тим, що при трансфері домен автоматично продовжується (платно) на 1 рік, тому провести трансфер без продовження, а відповідно і без оплати, технічно неможливо.

 

Після оплати замовлення через адміністратора зони формується заявка поточному реєстратору домену на трансфер домену. Залежно від доменної зони, наявність і тривалість тих чи інших етапів трансферу домену можуть відрізнятися:

 

- необхідність / можливість підтвердити трансфер власником домену або поточним реєстратором;

- наявність і тривалість періоду авто-трансферу;

- наявність перевірки даних особи, яка замовила перенесення домену, з даними власника доменного імені.

 

Після завершення трансферу домен переходить на обслуговування в компанію ТОВ «ХОСТПРО ЛАБ». В середньому, трансфер займає 1 - 5 днів після початку процедури перенесення, а для міжнародних доменів може зайняти до 14 днів. Після закінчення перенесення Ви отримуєте відповідне повідомлення на контактний емейл.

 

Ця відповідь Вам допомогла? 2 Користувачі, які знайшли це корисним (5 Голосів)