Трансфер домену .ru заборонений:
– Якщо вичерпався* термін реєстрації доменного імені;
– Протягом 30 днів з моменту зміни Реєстратора чи Адміністратора домена;
– В випадку невиконанняя Адміністратором запиту реєстратора про надання відомостей і документів;
– В випадку встановлення в Реєстрі обмежень, які перешкоджають передачі підтримки домену.

* Згідно нового Регламенту для успішного перенесення необхідно мати в запасі 5 днів на підтвердження від Адміністратора і ще 7 днів безпосередньо на перенесення.

1. Спочатку, Власнику домену необхідно повідомити поточного Реєстратора про своє бажання виконати трансфер і отримати його згоду. Обов'язково потрібно пройти верифікацію реєстраційних даних власника домену через поточного Реєстратора.Владельцу домена необходимо уведомить текущего Регистратора о своем желании выполнить трансфер и получить его согласие. Обязательно требуется пройти верификацию регистрационных данных владельца домена через текущего Регистратора.

ВАЖЛИВО! Відповідно до правил Адміністратора зони, Власником домену є особа, чиї дані вказані в адміністративному контакті доменного імені.Якщо дані власника білінг-акаунта в нашій системі і власника зазначеного в домені будуть різними, то в подальшому, для виконання критичних маніпуляцій з доменом (трансфер, передача прав володіння / керування доменом) будуть потрібні документи від обох власників.

2. Оформити замовлення на трансфер домену на сайті https://billing.hostpro.ua/cart.php?a=add&domain=transfer, обов'язково вказавши код трансферу (AUTHCODE), який повинен надати поточний Реєстратор домену.

 

3. Автоматично буде сформований рахунок на оплату трансферу домену, який необхідно сплатити. Термін реєстрації домену в зоні .RU НЕ продовжується при трансфері, оплата знімається безпосередньо за перенесення домену від одного Реєстратора до іншого.

4. Після отримання оплати, на контактний email Замовника буде направлений запит на надання наступних даних, які зазначені в домені: 
Номер телефону (Transfer Voice): 
Контактний email (Transfer Email): 

5. Після отримання таких даних, ініціюється трансфер домену та автоматично відправляється лист на «Transfer Email» Адміністратора, зазначений в домені, для підтвердження трансферу. Трансфер не буде ініційований в разі відсутності підтвердження.

6. Після отримання підтвердження, запускається процес трансферу домену, тривалістю 5-7 календарних днів (з моменту підтвердження заявки на перенесення домену його Адміністратором).

7. Повідомлення про завершення трансферу відправляється на контактний email Власника домену.

Якщо трансфер не буде здійснений, оплата за нього  може бути повернута або зарахована на загальний баланс білінг-акаунта клієнта.

 

Більш актуальну інформацію про правила обслуговування доменних імен можна знайти за посиланням:
https://www.webnames.ru/

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (2 Голосів)