Для трансферу домену в міжнародній доменній зоні повинні бути виконані наступні умови:

– З моменту реєстрації або останньої зміни реєстратора домену має пройти не менше 60 днів;
– Статус домену не повинен містити заборону трансферу, тобто статус повинен бути "OK" або "ACTIVE";
– До дати закінчення реєстрації (до "Expiry date") доменного імені має залишатися не менше 7 днів;
– Сервіс приховування даних домену "Domain Whois Protection" не повинен бути активований.

Коли перераховані вище умови виконані, трансфер домену відбувається за процедурою:

1. Реєстрант (власник) домену повідомляє поточного реєстратора про своє бажання виконати трансфер і запитує код трансферу (AUTHCODE). Поточний Реєстратор може запросити заяву на трансфер від власника домену, в якому необхідно вказати дані нового Реєстратора, а саме юридичну назву нашої компанії - HOSTPRO LAB LTD.                                 

2. Оформити замовлення на трансфер домену можна в розділі "Домени" / "Перенести домен" на сайті https://hostpro.ua, обов'язково вказуючи отриманий у поточного Реєстратора код трансферу (AUTHCODE).

3. Автоматично буде сформований рахунок, який необхідно сплатити.

4. В момент початку процедури трансферу домену, реєстром автоматично відправляється запит на підтвердження трансферу Реєстранту або Адміністратору домену на відповідний email. Якщо трансфер замовляє не власник домену, то буде потрібно також підтвердити і зміну власника домену на дані Замовника. При цьому на email Замовника трансферу і Власника домену відправляються спеціальні листи-запити на підтвердження відповідних дій. Важливо виконати підтвердження щодо всіх отриманих листів-запитів, інакше трансфер не буде виконаний.

5. Після отримання всіх підтверджень ініціюється сам трансфер домену, тривалість якого може зайняти 5-10 календарних днів з моменту останнього підтвердження. Як правило, існує можливість прискорити завершення трансферу шляхом його підтвердження поточним Реєстратором домену.

6.  Повідомлення про завершення трансферу відправляється на контактний email Замовника. Також відбувається продовження реєстрації домену ще на 1 рік, при цьому сумарний термін реєстрації домену не може перевищувати 10 років.

Якщо трансфер не буде виконаний, оплата трансферу може бути повернута або зарахована на загальний баланс білінг-акаунта Замовника.

Більш актуальну інформацію про правила обслуговування доменних імен можна знайти за посиланнями:
https://www.icann.org/
https://www.resellerclub.com/
https://www.enom.com/
https://opensrs.com/

Ця відповідь Вам допомогла? 1 Користувачі, які знайшли це корисним (6 Голосів)