Xen-віртуалізація більше не надається. Стаття знаходиться тут для історії :) Актуальні тарифи на KVM:  https://hostpro.ua/linux-vps.html

Основні особливості: підтримка режиму паравіртуалізаціі крім апаратної віртуалізації

Технологія віртуальних машин дозволяє розширити функціональність обладнання наступними способами:

    * Віртуальна машина має продуктивність, яку можна порівняти з реальною.
    * Можливість міграції запущеної віртуальної машини між фізичними машинами.
    * Хороша підтримка обладнання (підтримується більшість драйверів пристроїв Linux)

У найпростішому випадку система фізично може працювати на двох вузлах - віртуальні машини розподіляються між ними, а їхні диски дублюються і зберігаються на обох вузлах.

Якщо один з вузлів виходить з ладу, все віртуальні машини запускаються на другому - система залишається повністю працездатною. При нормальному виключенні одного з вузлів, машини, які працювали на ньому, мігрують на другий вузол абсолютно непомітно для користувачів цих машин. Це дозволяє виконувати почергове обслуговування і оновлення заліза серверів в будь-який час і без втручання в роботу користувачів.

Xen є найбільш оптимальним варіантом, тому що має можливість віртуалізації досить великої кількості ОС при мінімальній втраті продуктивності.

В якості гостьової системи може виступати Linux (ядро гостьової системи може відрізнятись від ядра основної системи), FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, OpenSolaris, Plan 9 та інші.

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (0 Голосів)