Перед відкриттям реєстрації доменів в певній зоні, реєстри цих самих зон в більшості випадків складають список з доменів, які будуть доступні для реєстрації за спеціальною високою ціною. Такі домени називають "Premium domains". Найчастіше це 1-2-3-х символьні (цифри і/або літери) імена, географічні назви, окремі слова (fitness, business, fund, server), загальновідомі бренди і т.д. Ціни на такі домени встановлюють самі реєстри, а не реєстратори.

В даний час поняття "преміум домен" актуально для New gTLD-зон: .club, .audio, .center і т.д. Кожен доменний реєстр має певний список цих преміум доменів, але кількість імен і їх вибір повністю залежить від адміністратора цієї доменної зони. Більшість преміум імен (до точки) є такими практично в кожній доменній зоні. Але також є винятки, при яких одна і та сама назва (до точки) в різних зонах буде по своєму оцінена: в одній зоні цей домен буде преміум і ціна на нього буде висока, в іншій зоні це ім'я буде доступним для реєстрації за звичайною вартістю, тому що не є преміум.

Зверніть увагу!

Завищена ціна для преміум домену поширюється на будь-які платні операції: реєстрація, продовження, трансфер, викуп домену з redemptionPeriod (для деяких зон ціна може бути нижче преміум).

Was this answer helpful? 1 Users Found This Useful (2 Votes)