Так як з 1 березня 2020 року ми перестали підтримувати CDN хостингу, пропонуємо більш сучасне і вигідне рішення, що сполучає не тільки мережі доставки вмісту, але ще і інші корисні функції - Cloudflare.
Cloudflare - сервіс доставки контенту, який не тільки підвищує оптимізацію, швидкість і пропускну здатність сервера, але ще має безліч додаткових функцій, які прискорюють роботу сайту. Крім того, Cloudflare захищає сайти від DDoS-атак, роблячи їх більш безпечними - пропускна здатність мережі перевершує будь-яку з потенційних атак в десятки разів.
Детальніше ознайомитись з продуктом і замовити можна тут.
Для створення ресурсу послуги CDN Диск потрібно увійти в панель OnApp.
Для цього переходимо в особистий кабінет, далі - Мої послуги - Керування (навпроти послуги CDN) - Панель керування послугами Хмари.
В новому вікні переходимо в розділ Resources:
Далі натискаємо кнопку “CDN Resources Wizard”. На першому кроці “Type Select” обирати нічого не потрібно, переходимо до другого кроку.
Якщо на Вашому сайті не встановлений SSL-сертифікат, то у полі “CDN hostname” потрібно вказати ім’я ресурсу, наприклад cdn.apacha.ml.
Параметр “Enable SSL” залишаєте вимкненим
Для параметру “Content Origin” обираєте значення “PUSH”
“Storage Server Location” залишаєте Київ
Вводите бажаний пароль в полях “FTP password” й “FTP password confirmation”:
Якщо на сайті встановлений SSL-сертифікат, тоді у полі “CDN hostname” потрібно вказати тільки одне слово (ім’я домену без доменної зони (як на прикладі), або повністю ім’я домену без крапок (для прикладу - apachaml)). Запис '.r.worldssl.net' буде доданий автоматично.
Вмикаєте параметр “Enable SSL”
Тип сертифікату вказуєте “Shared SSL”
Для параметру “Content Origin” обираєте значення “PUSH”
“Storage Server Location” залишаєте Київ
Вводите бажаний пароль в полях “FTP password” й “FTP password confirmation”:
Наступним кроком обираєте регіони на серверах яких буде зберігатись статичний контент Вашого сайту:
Останнім кроком буде створення самого ресурсу - Create CDN Resource
При налаштуваннях CDN в адмінпанелі вашого сайту потрібно вказати “CDN hostname” (на прикладі вказано для сайту, у якого встановлений SSL-сертифікат. Якщо ж його у Вас немає, тоді буде cdn.apacha.ml):
Для підключення по FTP й завантаження на сервер контенту потрібно використовувати ім’я серверу й користувача, вказані на закладці Instructions (пароль Ви вказували самостійно й він в панелі не відображається):
На цьому налаштування послуги завершено.