Скріншот (screenshot) - знімок екрана, картинка, яка точно відображає те, що показує ваш монітор в конкретний момент часу. Показується абсолютно все, що ви бачите самі - курсор, всі відкриті вікна в тому порядку, як вони розташовані на екрані.
Є кілька способів, як створити скріншот.

1. Програма Lightshot
Завантажити програму для Windows і MacOS можна на офіційному сайті за посиланням. Також там є розширення для браузера Chrome.
Після установки програми після натискання клавіші "PrintScreen" на клавіатурі ви зможете виділити потрібну вам область екрану, відредагувати зображення і зберегти його собі на комп'ютер або відразу на файлообмінник.


 


Після натискання значка із "хмарою" ви отримаєте посилання у такому вигляді:Відкривши посилання в браузері ви побачите ваш скріншот:

2. Якщо у вас немає можливості використовувати спеціальну програму для скріншотів, то можна використовувати вбудовані інструменти вашої операційної системи.

Якщо у вас операційна система Windows, то для створення скріншота виконайте наступне:
- Натисніть кнопку PrintScreen (верхній правий кут клавіатури) - і в буфер обміну комп'ютера буде занесено скріншот.
- Відкрийте MS Word або MS Paint
- Виберіть у верхньому меню Правка (Edit) пункт Вставити (Paste).
- У програмі з'явитися зображення знімка екрана.
- Збережіть файл.

Якщо у вас операційна система MacOS, то натисніть одночасно натисніть на клавіші Command + Shift + 3. Знімок екрана буде збережено на робочому столі з ім'ям у форматі Знімок екрана [ДАТА] в [ЧАС] .png

Якщо у вас операційна система з сімейства Linux, то натисніть клавішу PrintScreen і виберіть шлях на комп'ютері, де буде збережено зображення.

Ця відповідь Вам допомогла? 5 Користувачі, які знайшли це корисним (2132 Голосів)