Для встановлення сертифіката на cPanel - Вам необхідно 3 ключа, які Ви отримаєте в результаті генерації SSL сертифікату (процес генерації представлений в статті - https://billing.hostpro.ua/index.php?rp=/knowledgebase/463/--SSL-.html ):

- Ключ CRT (сертифікат) - ключ, присутній в архіві, який завантажується після повної генерації та валідації сертифіката - має назву імя_домена.crt Даний файл можна відкрити за допомогою текстового редактора. - Ключ RSA - ключ, який генерується разом з CSR запитом - в процесі генерації сертифікату Ви повинні були зберегти даний ключ. - Ланцюжок ключів CaBundle - формується з трьох файлів, що залишилися, які присутні в архіві. Ланцюжок формується в наступному порядку:

 

SectigoRSADomainValidationSecureServerCA.txt
USERTrustRSAAddTrustCA.txt
AddTrustExternalCARoot.txt

Також всі записи вже зібрані у файлі My_CA_Bundle.txt 1. Переходимо в панель управління cPanel розділ "SSL / TLS":2. Натискаємо посилання "Управління сайтами SSL":

3. Вибираємо доменне ім'я, для якого будемо виконувати встановлення SSL сертифікату.

В поле "Домен" вибираємо доменне ім'я, для якого буде встановлюватися сертифікат. У всі поля, при подальшому встановленні сертифіката, ключі додаються без зайвих символів.

В поле "Сертифікат" вставляється ключ з файлу ім'я_домена.crt.

В поле "Закритий ключ" - ключ RSA.

В поле "Пакет центру сертифікації" - ланцюжок ключів CaBundle (додаються без пробілів разом з "----- BEGIN CERTIFICATE -----" і "----- END CERTIFICATE -----").

Після заповнення всіх полів натискаємо "Встановити сертифікат":4. Очікуємо процес встановлення сертифіката:В результаті успішного встановлення - отримуємо повідомлення:


 

5. При успішному встановленні сертифікату - в розділі "SSL / TLS" "Управління сайтами SSL" додається новий блок, де можливо перевірити деталі сертифіката:
Тепер Ви можете перевірити роботу сайту по протоколу https: // Для перевірки сертифіката SSL можливо використовувати доступні онлайн ресурси перевірки SSL сертифікату (для прикладу -
https://sslanalyzer.comodoca.com/ ).

Після того, як робота сайту буде налаштована по протоколу https: // (необхідно виконати заміну посилань в файлах сайту і, при необхідності, в базі даних з http:// на https://) і сайт буде відображатися коректно - потрібно налаштувати  перенаправлення з http:// на https:// (файл .htaccess) При виникненні питань - Ви можете звертатися в наш відділ технічної підтримки - https://hostpro.ua/contacts.html Детальні інструкції по встановленню сертифікату на інших популярних панелях управління будуть представлені в статтях бази знань https://billing.hostpro.ua/knowledgebase.php/

Ця відповідь Вам допомогла? 7 Користувачі, які знайшли це корисним (8 Голосів)