Підключення послуги Cloudflare

Замовити послугу можна при оформленні замовлення на хостинг, а також як доповнення до будь-якої послуги.

У разі нової послуги на одному з кроків оформлення замовлення потрібно буде відзначити галочкою доповнення "Cloudflare Free with Cloudflare DNS"

Для існуючої послуги замовити Cloudflare можна в розділі "Послуги" -> "Управління справа" від потрібної послуги-> "Додатки" -> "Натисніть для перегляду і замовлення"

Після завершення замовлення на контактний email білінгу прийде окремий лист від Cloudflare, в якому буде повідомлятися, що обліковий запис на cloudflare.com створений і що потрібно пройти за посиланням для задання пароля на цей обліковий запис.

Керувати налаштуваннями Cloudflare можна як на їхньому сайті, так і в панелі cPanel через спеціальний модуль (набір функцій обмежений)

Для роботи через cPanel один раз необхідно буде ввести email і пароль від облікового запису на cloudflare.com

Для прив'язки свого домену потрібно буде прописати для нього індивідуальну пару NS, які будуть відображатися в білінгу, а також в обліковому записі на сайті cloudflare.com.

В процесі зміни NS є кілька важливих моментів:

- якщо домен зареєстрований у нас, то при замовленні Cloudflare для цього домену NS-записи змінюються автоматично. Якщо домен зареєстрований в іншій компанії - вам потрібно буде змінити NS самостійно на ті, що будуть вказані в особистому кабінеті.

- Cloudflare автоматично зчитує DNS-зону домену після зміни NS. Тобто, для давно зареєстрованого домену всі DNS-записи будуть перенесені зі старих NS. Для нових доменів потрібно буде вручну прописати всі DNS-записи в панелі управління доменом на сайті Cloudflare.

Типове налаштування DNS виглядає так:

Режим проксінг рекомендується вмикати тільки для записів типу А на ім'я домену/піддомену і на www. Проксінг інших (службових) записів може привести до некоректної роботи пошти, FTP, панелі управління і т. Д.

У разі зміни IP-адреси сервера (при перенесенні сайту між серверами) для перенаправлення домену необхідно буде вносити зміни в даному розділі в особистому кабінеті Cloudflare

Якщо виникнуть будь-які труднощі з налаштуванням домену - звертайтеся до нас на e-mail support@hostpro.ua

 

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (1 Голосів)