Перенесення сайтів з сервера на сервер - відповідальне завдання, що вимагає зусиль з боку технічної підтримки і певних витрат часу.

Скільки ж часу може зайняти перенесення облікового запису?

Це питання хвилює багатьох користувачів, коли вони подають заявку в технічну підтримку з проханням перенести файли сайту з сервера на сервер.

Для того, щоб точно прорахувати це, візьмемо для прикладу три середньостатистичних облікових записи з Linux сервера розміром в 20 Мб, 500 Мб і 2Гб.

Спочатку запакуємо всі 3 наші облікові записи, щоб побачити скільки часу займе процес запаковування даних сайту (файлів і бази даних).

 

В результаті ми бачимо, що процес запаковування облікового запису розміром в 20 мб зайняв менше хвилини.

Далі ми спробували запакувати обліковий запис розміром в 500 мб і ось результати.

 


Даний процес зайняв у нас 5 хвилин.

А найбільший обліковий запис розміром в 2 Гб був успішно запакований на сервері за 20 хвилин, про що свідчать наступні скріншоти:

 

На наступному скріншоті видно, як пакуються бази даних і конфігурація пошти для сайту.

 

 

Щоб перенести наші запаковані архіви на інший сервер, нам необхідно перенести їх за допомогою wget. Процес копіювання між серверами займає 2 хвилини для нашого облікового запису розміром в 20Мб, 10 хв для середнього облікового запису і 30 хв для найбільшого в нашому випадку облікового запису розміром в 2 ГБ.


 

Щоб завершити наш процес перенесення облікових записів, розпакуємо наші 3 домена на новому сервері і підрахуємо загальну кількість часу, витрачену на перенесення всіх облікових записів.


 

На розпакування облікових записів пішло стільки ж часу, скільки і на пакування.

Тепер можемо підвести підсумки.

Процес перенесення облікового запису розміром 20 Мб займає 4-5 хвилин, облікового запису в 500 Мб - 25 хвилин, а облікового запису в 2Гб - 1год 20 хвилин.

Розмір облікового запису Час на архівування Час на перенесення архіву на інший сервер Час на розпакування на новому сервері Загальний час перенесення
20 Мб 1 зв 2 хв 2 хв 5 хв
500 Мб 5 хв 10 хв 10 хв 25 хв
2 Гб 20 хв 30 хв 30 хв 1год 20 хв

P.S. Необхідно також враховувати той факт, що кожен сайт є індивідуальним проектом і після перенесення його даних на новий сервер, необхідно коректно підключити його базу даних до нового сервера, а також налаштувати правильні шляхи до файлів сайту. Це може збільшити час на успішне перенесення сайту.

Ця відповідь Вам допомогла? 2 Користувачі, які знайшли це корисним (11 Голосів)