Так як з 1 березня 2020 року ми перестали підтримувати CDN хостингу, пропонуємо більш сучасне і вигідне рішення, що сполучає не тільки мережі доставки вмісту, але ще і інші корисні функції - Cloudflare.

Cloudflare - сервіс доставки контенту, який не тільки підвищує оптимізацію, швидкість і пропускну здатність сервера, але ще має безліч додаткових функцій, які прискорюють роботу сайту. Крім того, Cloudflare захищає сайти від DDoS-атак, роблячи їх більш безпечними - пропускна здатність мережі перевершує будь-яку з потенційних атак в десятки разів.

Детальніше ознайомитись з продуктом і замовити можна тут.

 

Для створення ресурсу послуги CDN Диск потрібно увійти в панель OnApp.

Для цього переходимо в особистий кабінет, далі - Мої послуги - Керування (навпроти послуги CDN) - Панель керування послугами Хмари.


В новому вікні переходимо в розділ Resources:

onapp

Далі натискаємо кнопку “CDN Resources Wizard”. На першому кроці “Type Select” обирати нічого не потрібно, переходимо до другого кроку.

 

Якщо на Вашому сайті не встановлений SSL-сертифікат, то у полі “CDN hostname” потрібно вказати ім’я ресурсу, наприклад cdn.apacha.ml.

Параметр “Enable SSL” залишаєте вимкненим

Для параметру “Content Origin” обираєте значення “PUSH”

“Storage Server Location” залишаєте Київ

Вводите бажаний пароль в полях “FTP password” й “FTP password confirmation”:

push

Якщо на сайті встановлений SSL-сертифікат, тоді у полі “CDN hostname” потрібно вказати тільки одне слово (ім’я домену без доменної зони (як на прикладі), або повністю ім’я домену без крапок (для прикладу - apachaml)). Запис '.r.worldssl.net' буде доданий автоматично.

Вмикаєте параметр “Enable SSL”

Тип сертифікату вказуєте “Shared SSL”

Для параметру “Content Origin” обираєте значення “PUSH”

“Storage Server Location” залишаєте Київ

Вводите бажаний пароль в полях “FTP password” й “FTP password confirmation”:

ssl


Наступним кроком обираєте регіони на серверах яких буде зберігатись статичний контент Вашого сайту:

zone

 

Останнім кроком буде створення самого ресурсу - Create CDN Resource

При налаштуваннях CDN в адмінпанелі вашого сайту потрібно вказати “CDN hostname” (на прикладі вказано для сайту, у якого встановлений SSL-сертифікат. Якщо ж його у Вас немає, тоді буде cdn.apacha.ml):

fin

 

Для підключення по FTP й завантаження на сервер контенту потрібно використовувати ім’я серверу й користувача, вказані на закладці Instructions (пароль Ви вказували самостійно й він в панелі не відображається):

ftpНа цьому налаштування послуги завершено.

Ця відповідь Вам допомогла? 2 Користувачі, які знайшли це корисним (2 Голосів)