Створення ресурсу для послуги CDN-Кеш

Так як з 1 березня 2020 року ми перестали підтримувати CDN хостингу, пропонуємо більш сучасне і вигідне рішення, що сполучає не тільки мережі доставки вмісту, але ще і інші корисні функції - Cloudflare.

Cloudflare - сервіс доставки контенту, який не тільки підвищує оптимізацію, швидкість і пропускну здатність сервера, але ще має безліч додаткових функцій, які прискорюють роботу сайту. Крім того, Cloudflare захищає сайти від DDoS-атак, роблячи їх більш безпечними - пропускна здатність мережі перевершує будь-яку з потенційних атак в десятки разів.

Детальніше ознайомитись з продуктом і замовити можна тут.

 

Для створення ресурсу послуги CDN Кеш потрібно увійти в панель OnApp.

Для цього переходимо в особистий кабінет, далі - Мої послуги - Керування (навпроти послуги CDN) - Панель керування послугами Хмари.

В новому вікні переходимо в розділ Resources:

onapp 

Далі натискаємо кнопку “CDN Resources Wizard”. На першому кроці “Type Select” обирати нічого не потрібно, переходимо до другого кроку.


Якщо на Вашому сайті не встановлений SSL-сертифікат, то “CDN hostname” потрібно вказати ім’я ресурсу, наприклад cdn.apacha.ml.

Параметр “Enable SSL” залишаєте вимкненим, а “Content Origin” залишаєте “PULL”

“Origins” вказуєте ім’я Вашого домену:

resources

Якщо на сайті встановлений SSL-сертифікат, тоді у полі “CDN hostname” потрібно вказати тільки одне слово (ім’я домену без доменної зони (як на прикладі), або повністю ім’я домену без крапок (для прикладу - apachaml)). Запис '.r.worldssl.net' буде доданий автоматично.

Вмикаєте параметр “Enable SSL”

Тип сертифікату вказуєте “Shared SSL”

“Content Origin” залишаєте “PULL”

“Origins” Ви вказуєте ім’я домену:


ssl


Наступним кроком обираєте регіони на серверах, на яких буде зберігатись статичний контент Вашого сайту.

 
zone


Для того, щоб контент послуги CDN не індексувався додатково пошуковими ботами в розділі “Advanced Settings”, потрібно увімкнути “Block search engine crawlers” в розділі “Search Engine Crawlers”

bot

Останнім кроком буде створення самого ресурсу - Create CDN Resource


При налаштуваннях CDN в адмінпанелі Вашого сайту потрібно вказати “CDN hostname” (на прикладі вказано для сайту, у якого встановлений SSL-сертифікат. Якщо ж його у Вас немає, тоді буде cdn.apacha.ml):

fin


На цьому налаштування послуги завершено.
Ця відповідь Вам допомогла? 4 Користувачі, які знайшли це корисним (4 Голосів)