Доступ в особистий кабінет

Вхід в особистий кабінет здійснюється за посиланням https://billing.hostpro.ua/clientarea.php логіном до якого є основна контактна email-адреса власника.


1. Якщо доступ до контактної email-адреси є, а пароль загублений - замовте зміну пароля на сторінці авторизації.
В результаті запиту, на контактну email-адресу система автоматично надішле листа з посиланням для зміни пароля, яке дійсне тільки 2 години.


2. Якщо в особистому кабінеті вказана вже неактуальна email-адреса, а пароль Вам відомий - змінити email можна в розділі "Аккаунт" >>> "Мої деталі", щоб своєчасно отримувати важливі листи від нашої системи.

3. Якщо ж пароль від особистого кабінету втрачено і немає доступу до контактної email-адреси, то для зміни email власник надає нам документи, так як інакше ми не зможемо ідентифікувати особу, що подає запит зміну контактної email-адреси.


У випадку фізичної особи або ФОП зміна контактної email-адреси виконується на підставі копії оригіналу заяви від імені власника, написаної від руки і завіреної його підписом. Також до заяви додається копія першої сторінки (або розвороту сторінок з найбільш актуальним підписом) його паспорта, завірена написом "Копія вірна" та підписом власника. Копії документів можна відправити нам на адресу sales@hostpro.ua (сканкопію/фотокопію).

У випадку юридичної особи для зміни контактної email-адреси поточна компанія-власник оформляє офіційну заяву на бланку компанії, завірену печаткою та підписом керівника. Оригінал заяви можна відправити нам фізичною поштою за адресою: 02094, м Київ, а/с 121, ТОВ "ХОСТПРО ЛАБ" або кур'єром за адресою: м Київ, вул. Юрія Поправки (попередня назва вул. Миколи Лебедєва), 4/39А, 1 під'їзд, 18 поверх (ст. м. Чернігівська).

Заява для фізичних осіб - завантажити

Заява для підприємців -
завантажити 


Заява для юридичних осіб
- завантажити

Ця відповідь Вам допомогла? 1 Користувачі, які знайшли це корисним (4 Голосів)