Вхід в особистий кабінет здійснюється за посиланням https://billing.hostpro.ua/clientarea.php, логіном до якого є основна контактна email-адреса власника.


1. Якщо доступ до контактної email-адреси є, а пароль загублений - замовте зміну пароля на сторінці авторизації.
В результаті запиту, на контактну email-адресу система автоматично надішле листа з посиланням для зміни пароля, яке дійсне тільки 2 години.


2. Якщо в особистому кабінеті вказана вже неактуальна email-адреса, а пароль Вам відомий - змінити email можна в розділі "Аккаунт" >>> "Мої деталі", щоб своєчасно отримувати важливі листи від нашої системи.

3. Якщо ж пароль від особистого кабінету втрачено і немає доступу до контактної email-адреси, то для зміни email власник надає нам документи, так як інакше ми не зможемо ідентифікувати особу, що подає запит зміну контактної email-адреси.


У випадку фізичної особи або ФОП зміна контактної email-адреси виконується на підставі заяви від імені власника.

Заяву можна підписати ЕЦП (електронним цифровим підписом) та направити нам через систему “Папка24” (https://paperless.com.ua), надавши до неї доступ для ідентифікатора [email protected].

або

Заяву, складену від руки, разом із копіями паспорта (1, 2 сторінки та сторінки з фотографіями, що вклеєні при досягненні 25- і 45-річного віку), завіреними написом «Копія вірна» та власним підписом, можна надіслати на емейл [email protected].

У випадку юридичної особи для зміни контактної email-адреси поточна компанія-власник оформляє офіційну заяву на бланку компанії.

Заяву можна підписати ЕЦП-підписом директора та ЕЦП-печаткою компанії та направити нам через програму M.E.Doc, надавши до неї доступ за ідентифікатором ЄДРПОУ 42591377.

або

Заяву з печаткою та підписом керівника, направити на фізичною поштою за адресою: а/с 121, м Київ, 02094, ТОВ "ХОСТПРО ЛАБ" або кур'єром за адресою: м Київ, вул. Юрія Поправки (колишня вул. Миколи Лебедєва), 4/39А, 1 під'їзд, 18 поверх (ст.м. Чернігівська).Заява для фізичних осіб - завантажити

Заява для підприємців -
завантажити 


Заява для юридичних осіб
- завантажити

Ця відповідь Вам допомогла? 1 Користувачі, які знайшли це корисним (5 Голосів)