Як я можу використовувати SSL для CDN ресурсу?

Так як з 1 березня 2020 року ми перестали підтримувати CDN хостингу, пропонуємо більш сучасне і вигідне рішення, що сполучає не тільки мережі доставки вмісту, але ще і інші корисні функції - Cloudflare.

Cloudflare - сервіс доставки контенту, який не тільки підвищує оптимізацію, швидкість і пропускну здатність сервера, але ще має безліч додаткових функцій, які прискорюють роботу сайту. Крім того, Cloudflare захищає сайти від DDoS-атак, роблячи їх більш безпечними - пропускна здатність мережі перевершує будь-яку з потенційних атак в десятки разів.

Детальніше ознайомитись з продуктом і замовити можна тут.

 

 

У вас є два варіанти, як ви можете використовувати SSL для вашого CDN ресурсу:

  1. Використовувати вбудований SSL сертифікат, який ви можете вибрати при створенні CDN сайту. В цьому випадку при створенні вам необхідно вказати домен 4-го рівня для вашого оригінального сайту.
  2. Після активації послуги ви зможете вказувати в налаштуваннях вашого сайту шлях до ваших файлів в форматі cdn_name.r.worldssl.net, наприклад <img src="https://hostpro.r.worldssl.net/img/logo.jpg">
  3. Альтернативний варіант. Ви можете використовувати свій власний SSL сертифікат. Для цього, вам необхідно створити CDN сайт в білінг панелі, без використання SSL. Дочекатися активації сервісу (зазвичай до 5 хвилин). Після чого необхідно подати запит в тех. підтримку на встановлення для вас вашого SSL сертифікату. У темі запиту вкажіть Власний SSL для CDN. У тілі листа вам необхідно надати наступні дані:
  • CDN ім'я сайту або ID ресурсу (можна подивитись в деталях вашого CDN продукту в білінг панелі.)
  • SSL сертифікат в форматі PEM 
  • Приватний ключ

 

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (2 Голосів)