Варто відзначити, що будь-який, навіть найпростіший у світі плагін WordPress, буде створювати додаткове навантаження на сервер хостинг компанії, і перш ніж зважитися на його використання, потрібно буде зважити всі за і проти. Обійтися зовсім без плагінів в WordPress теж не вийде. Багато користувачів відразу після установки Wordpress намагаються встановити на нього всі потрібні їм плагіни та модулі.

 Хочу відзначити, що подібні дії ні до чого хорошого зазвичай не приводять, і ваш хостинг перестане працювати нормально навіть при мінімальній відвідуваності ресурсу.

Плагінів для WordPress існує велика кількість, як правило, основні з них постійно розвиваються і підтримуються своїми розробниками.

Для вирішення будь-якої проблеми ви знайдете навіть не один, а безліч плагінів WordPress. Головне тут не в тому, щоб вирішити проблему, яка у вас виникла,  будь-яким способом, а в тому, щоб вибрати плагін, який вирішив би вашу задачу оптимальним чином і не створював сильне навантаження на сервер.

Основним джерелом для скачування плагінів, безумовно, є офіційний сайт WordPress.org,  де ви без проблем зможете завантажити будь-які плагіни в розділі Plugins.

Для початку, вам необхідно визначити, який саме тип плагіна вам потрібен, а потім вибрати найоптимальніший за вашими вимогами і відгуками користувачів.

Для цього ми можемо просто вивести список найбільш  популярних плагінів Wordpress на думку користувачів і визначити найоптимальніший набір для нашого сайту.

 

Детальніше про роботу Wordpress, так би мовити зсередини, можна дізнатися за допомогою популярного ресурсу Codex.

Щоб з'ясувати, який з плагінів найбільше створює навантаження на вашому блозі, потрібно встановити плагін P3 (Plugin Performance Profiler), за допомогою якого можна провести детальний аналіз вашого блогу.

 



Після запуску сканування вашого блогу, Plugin Performance Profiler надасть вам результати і детальну статистику по всім плагінам,

встановленим для Вашого сайту.

 

 






 

На цій діаграмі видно, який плагін завантажується найповільніше, після цього ми можемо зробити свої висновки.

Тепер ми знаємо, скільки часу при завантаженні сайту відводиться завантаженню плагінів, і скільки запитів MySQL створюється на сайті при кожному відвідуванні.

Якщо ви спробуєте протестувати інший сайт, створений на Wordpress, список плагінів, що створюють навантаження на блог, буде абсолютно іншим.

Все це тому, що кожен сайт використовує свій набір потрібних інструментів, і якщо для сайту встановлена ​​велика кількість плагінів, то у верхній частині списку, створеного в результаті перевірки Plugin Performance Profiler, будуть тільки ті, які створюють найбільше запитів на сайт.




Проаналізувавши за допомогою P3 ще один блог, ми бачимо вже зовсім інший набір плагінів, що створюють навантаження на сайт.

За необхідності, за допомогою Plugin Performance Profiler, ми також можемо отримати більш детальну статистику по використанню ресурсів кожного плагіну і теми сайту.

В результаті, ми можемо зробити висновки, що для кожного сайту є свій пакет індивідуальних плагінів, і плагіни, що створюють навантаження на сайт, у кожного користувача різні.

Все залежить від самих встановлених плагінів, від їх кількості та вимог самого сайту.

Проста, але водночас дієва порада - намагатися не встановлювати однакові плагіни.

Якщо у вас встановлений плагін для блокування спаму в коментарях, не встановлюйте ще один подібний, який теж буде фільтрувати спам.

А якщо ви не можете вибрати між двома схожими плагінами, скористайтеся плагіном P3, і він надасть вам детальну інформацію з приводу того, який плагін буде використовувати менше ресурсів сервера для вашого блогу.

Ця відповідь Вам допомогла? 0 Користувачі, які знайшли це корисним (16 Голосів)